Studio

Profil

Anymade Studio funguje od roku 2009 ve složení Petr Cabalka, Filip Nerad a Jan Šrámek. V současnosti žijeme a pracujeme v Praze. Zajímá nás vizuální komunikace. Rádi se necháváme ovlivňovat hudbou, současnou módou a vizuálním uměním.

Pří práci na našich zakázkách využíváme široké spektrum disciplín jako je grafický design, ilustrace, animace, instalace nebo fotografie. A to jak pro offline, tak i online projekty. Grafický design vnímáme jako společný dialog s klientem. K projektům přistupujeme hravě, s citem pro detail a s důrazem na individuální řešení. Funkčnost a kvalita jsou logickým zájmem klienta – originalita a přesah naší zálibou. Cílem jsou osobitá řešení s ohledem na kontext. Přejeme si klienty, kteří s námi budou experimentovat a objevovat nové možnosti.

Naše práce je neustále prověřována na mezinárodních výstavách a soutěžích. Naše projekty se pravidelně objevují v časopisech a sbornících po celém svetě. V posledním roce byly naše práce oceněny v soutěži Nejkrásnější kniha roku či umístěním v ceně Czech Grand Design v kategorii Grafický designér roku.